Anestezi Eğitiminin Anahtarı
Anestezi Eğitiminin Anahtarı

Anestezi Eğitiminin Anahtarı (9786057578228)

EK INDIRIM

Ahmet Emre Azaklı

Anestezi Eğitiminin Anahtarı, özellikle anestezi önlisans eğitiminde anlaşılır kaynak ihtiyacını karşılamak üzere hazırlanmış etkin bir temel edinme kılavuzudur. Ezber mantığından uzak, öğrenmeyi destekleyen anlatım dili sayesinde; okuyucu, tüm geniş kaynaklardan daha iyi yararlanabilme yetkinliği kazanacaktır. Anestezi öğrencileri, teknikerleri ve hatta yeni dönem anestezi asistanları için, alanında en iddialı kitaptır.

“Anestezi Eğitiminin Anahtarı” ismini verdiğim bu kitabı yazmak, benim için bilginin sınırlarının çizilemeyeceği bir ortamda büyük bir cesaretti. İnsanın kendisine ve hayata katmasının, kalıcı bir şeyler bırakmasının kıymetine sonsuz düzeyde inanırım. 

Bu kitap, anestezi eğitiminin başlangıcında temel kavramların kolayca anlaşılmasını hedeflemektedir. Tamamı, bu süreci bizzat yaşamış bir anestezi teknikeri tarafından kaleme alınmış; yıllarca gerek klinik, gerek akademik ortamda verilen eğitim deneyimiyle birlikte amacına uygun hale getirilmeye çalışılmıştır. Yine de tüm çabalara rağmen, gözden kaçmış olabilecek hataların hoşgörü ile karşılanmasını temenni ediyorum. Dilerim yaşamlara dokunan ve anestezi teknikerlerinin kendilerine daha özgüvenli hissetmelerinin sağlayan bir kitap olur 

                                                                        Ahmet Emre Azaklı