Paramedikler İçin Hastane Öncesi Acil Tıp
Paramedikler İçin Hastane Öncesi Acil Tıp

Paramedikler İçin Hastane Öncesi Acil Tıp (9786059215299)

EK INDIRIM
"Bir canı kurtaran kişi, bütün insanları kurtarmış gibidir" anlayışıyla; hayat kurtaran eller olarak her gün onlarca canı kurtaran Acil Sağlık Hizmetleri çalışanları, en kutsal mesleklerden birini icra etmektedir. Kendini hayat kurtarmaya adayan bir meslek için nitelik, donanım ve sürekli mesleki gelişim vazgeçilmez bir öneme sahiptir.
Hastane Öncesi Acil Tıp Sistemi her geçen gün gelişmekte, sorumluluğu artmakta ve hizmet alanı genişlemektedir. Bu alanda çalışan kişilerin nitelikli bir eğitim ihtiyacı da aynı oranda artmaktadır. Hastaneye ulaşana kadar tüm hasta ve yaralıların kaliteli ve standart bir acil sağlık hizmeti alabilmesi adına bu alanda çalışan ve çalışacak olan kişilerin kolay ulaşabileceği, güncel ve kendi dilinde yazılı dünya standartlarında bir kaynağın paramedik mesleğine ve Acil Sağlık Hizmetlerine katkı sağlayacağına inanarak bu kitabın yazılmasına karar verdik.
"Bilgi ancakyeniyse değerlidir" sözünden yola çıkarak biz de paramedik alanındaki bilgileri ve yenilikleri göz önüne aldık ve bu kitabı oluşturduk. Kitabın yazılmasında dünyada en çok okunan Acil Tıp ve Hastane Öncesi Acil Tıp ile ilgili kaynak kitaplar ve güncel tedavi kılavuzları temel alınmıştır. Paramedikler İçin Hastane Öncesi Acil Tıp kitabımızda okuyucularımızın en çok ihtiyaç duyduğu bilgiler, kolay anlaşılabilir ve okunabilir bir şekilde sunulmakta ve aynı zamanda dersler için de kaynak kitap olabilme özelliği taşımaktadır. Bu kitap hazırlanırken hastane öncesine ait bilgiler uzun yıllar sahada çalışmış eğitmen paramediklerimizin ve alanında uzman hocalarımızın mesleki tecrübeleri ile yoğrularak bir meslek rehberi haline getirilmiş ve siz değerli meslektaşlarımıza ve okuyucularımıza sunulmuştur. Kitap; hastane öncesine yönelik tüm konuları kapsayan tek kitap halinde 9 kısım ve 54 bölümden oluşmaktadır. Görerek öğrenmenin önemi doğrultusunda pratik konular zengin görsel içerikle anlatılmış ve kolay öğrenilebilir hale getirilmiştir.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
Paramedikler, Paramedikler İçin, Paramedikler İçin Hastane, Paramedikler İçin Hastane Öncesi, Paramedikler İçin Hastane Öncesi Acil, Paramedikler İçin Hastane Öncesi Acil Tıp, Paramedikler İçin Hastane Öncesi Tıp, Paramedikler İçin Hastane Acil, Paramedikler İçin Hastane Acil Tıp, Paramedikler İçin Hastane Tıp, Paramedikler İçin Öncesi, Paramedikler İçin Öncesi Acil, Paramedikler İçin Öncesi Acil Tıp, Paramedikler İçin Öncesi Tıp, Paramedikler İçin Acil, Paramedikler İçin Acil Tıp, Paramedikler İçin Tıp, Paramedikler Hastane, Paramedikler Hastane Öncesi, Paramedikler Hastane Öncesi Acil, Paramedikler Hastane Öncesi Acil Tıp, Paramedikler Hastane Öncesi Tıp, Paramedikler Hastane Acil, Paramedikler Hastane Acil Tıp, Paramedikler Hastane Tıp, Paramedikler Öncesi, Paramedikler Öncesi Acil, Paramedikler Öncesi Acil Tıp, Paramedikler Öncesi Tıp, Paramedikler Acil, Paramedikler Acil Tıp, Paramedikler Tıp, İçin, İçin Hastane, İçin Hastane Öncesi, İçin Hastane Öncesi Acil, İçin Hastane Öncesi Acil Tıp, İçin Hastane Öncesi Tıp, İçin Hastane Acil, İçin Hastane Acil Tıp, İçin Hastane Tıp, İçin Öncesi, İçin Öncesi Acil, İçin Öncesi Acil Tıp, İçin Öncesi Tıp, İçin Acil, İçin Acil Tıp, İçin Tıp, Hastane, Hastane Öncesi, Hastane Öncesi Acil, Hastane Öncesi Acil Tıp, Hastane Öncesi Tıp, Hastane Acil, Hastane Acil Tıp, Hastane Tıp, Öncesi, Öncesi Acil, Öncesi Acil Tıp, Öncesi Tıp, Acil, Acil Tıp, Tıp,