Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tümünün, eksiksiz ve çalışır durumda elinize geçmesini sağlamak sorumlu hizmet anlayışımızın gereğidir. Elimizde olmayan kimi nedenlerden ötürü, faturanızda belirtilen miktara göre eksik, farklı ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde; durumu kargo elemanının şahitliğinde tutanağa geçirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı hususunun, tutanakta mutlaka belirtilerek sizin tarafınızdan ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir. Böyle bir durumla karşılatığınızda eksik ya da hasarlı olan ürünleri, en kısa sürede temin ederek adresinize ulaştırabiliriz. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

Öte yandan size sunmayı vadettiğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimizden dolayı dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Bu durumda imzaladığınız tutanağa teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo elemanına iade etmelisiniz.

Ayrıca bu konuyu en kısa sürede [email protected] elektronik posta adresimize bildirmelisiniz. İade işleminizi hatasız ve süratle gerçekleştirebilmemiz için, bizi zamanında haberdar etmeniz büyük önem taşımaktadır. Bu koşullar altında iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, havale/kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

İadelerinizi 3 iş günü içerisinde, kitaplar hasarsız ve  faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir.

İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR