Ayak Bileği Artroskopisi
Ayak Bileği Artroskopisi

Ayak Bileği Artroskopisi

Fiyat : ₺945,00

Kitap ve Video

Değerli Meslektaşlarım,

2007 yılından bugüne 10 yıldır düzenlediğimiz omuz artroskopi kurslarından özellikle son dört yıl­dır edindiğimiz deneyim; bir konuyu ve kendinizi geliştirmenin, grubunuza ve meslektaşlarınıza öğret­menin en iyi yolu, sahip olduğunuz arşivdeki tüm bilgilerin kurs ve kitaba dönüştürülmesidir.

Uzun yıllardır biriken ayak bileği arşivimiz ve deneyimimizi kurs ve kitap şeklinde düzenleyerek meslektaşlarımızla paylaşma ihtiyacı hissetmekteydik. Bu yıl böyle bir destek yakaladığımız için ilk kez Ayak Bileği Artroskopisi Kursunu ve bu elinizde tuttuğunuz kitabı hazırladık. Kitap bizim bu konudaki ilk deneyimimiz olduğundan kurs sırasında kullanılacak pratik ve görselden zengin olmasına çalıştık. Artroskopi demek görüntü ve video demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Biz de bu amaçla hemen her gör­sele video örnek de eklemeye çalıştık. Video eklentisi olan görsellerin yanında kare kod göreceksiniz. Bu kare kodu telefonunuzdan veya tabletinizden herhangi bir kare kod okutucuya okuttuğunuzda sizi web üzerinden ilgili kitap bölümünün sayfasına götürecek ve buradaki o bölümle ilgili videolardan seyretmek istediğinizin üzerine tıklamanız videoyu seyretmeniz için yeterli olacaktır. Bu uygulama sayesinde kitap yayınlandıktan sonra dahi eklenecek kurs materyalleri ve sürekli güncellenen videolarla kitabın yaşayan bir kitap olması yolunda atılmış ilk adımdır.

Ayak bileği artroskopisi bilinci Türkiye'ye Prof. Dr. Ahmet Turan Aydın, Prof. Dr. Halit Pınar, Prof. Dr. Şahap Atik tarafından ilk olarak getirilmiştir. Özellikle Prof. Dr. Ahmet Turan Aydın Antalya Üniversitesinde düzenlediği ve halen devam eden Ayak Bileği Artroskopisi kursları birçok meslektaşı­mızın bu konuda eğitilmelerini sağlamıştır. Biz de ayak bileği artroskopisine başlarken deneyimlerinden yaralandığımız Prof. Dr. Ahmet Turan Aydın, Prof. Dr. Şahap Atik, Prof. Dr. Devrim Akseki, Prof. Dr. Mustafa Ürgüden, Prof. Dr. Tahir Öğüt ve Prof. Dr. Önder Kılıçoğlu'na sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bu kitabın hazırlanması için her türlü yardımı gösteren tüm yazarlara, burada yer alan ve almayan tüm Gazi Ortopedi mezunlarına ve Araştırma Görevlilerine teşekkür ederim. Umarım hepimiz için ya­rarlı bir eğitim materyali olur.

Prof. Dr. Ulunay Kanatlı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR